New Original Dell 65W 19.5V 3.34A Ac Adapter Power Supply For Dell Latitude E6420 E6430 E6430s E6430U E6440 E7440 E7450 LA65NM130 HA65NM130
In stock
  • Brand :Dell
  • Model/Part Number:  HA65NM130 PA-1650-02DD
  • AC Input:100V – 240V~1.5A
  • Operating Frequency ‎:‎50-60Hz
  • DC Output: 19.5V–3.34A
  • Power Output : 65W
  • DC Connector Type :Round shape (Inside pin)
  • DC Connector Size : 7.4*5.0mm