Dell 330W 19.5V 16.9A 7.4*5.0mm AC Adapter Alienware M18x XM3C3 ADP-330ABB DA330PM111 CN-0Y90RR
In stock
  • Brand :Dell
  • Condition: Brand New & Original
  • AC Input: 100V – 240V~3.5A (for worldwide use)
  • Operating Frequency ‎:‎50-60Hz
  • DC Output: 19.5V–16.9A
  • Power Output :330W
  • DC Connector Size: 7.4*5.0 mm
  • Warranty: 12 Months, 24 x 7 Call, WhatsApp, Email support.
  • 30 Days Money Back Guarantee If not satisfied with Our Products.
Estimated Delivery on 17, May 2026 If order received today till 2.00 pm
SKU: 5F1DBF49 Category:
Product Description:
  • Brand :Dell
  • DC Output: 19.5V–16.9A
  • Power Output :330W
Compatible Part Numbers:
Compatible Models:
Dell Alienware M18x, M18x R1 R2 R3 R4
Dell Alienware GTX 860M
Dell Alienware X51 R1 R2
DELL Precision M6600 M6700
Wholesale and Retail
Reviews
There are no reviews yet
Be the first to review “Dell 330W 19.5V 16.9A 7.4*5.0mm AC Adapter Alienware M18x XM3C3 ADP-330ABB DA330PM111 CN-0Y90RR”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Main Menu