No products in the cart.
Sony VAIO SVE151B11W Series 15.6 Inch 40 Pin HD 1366 x 768 Laptop Paper LED Display Screen
₹3,210.36₹3,452.00
- Stock: 19
- Model: VAIO SVE151B11W
- SKU: 150IN94ZB8K
- MPN: SVE151B11W
- XSIN: 150IN94ZB8K
- Condition: New
Generic
| General | |
| Condition | New |
| Warranty | 30 Days |
| Part Number | VAIO SVE151B11W Series |
| Model | VAIO SVE151B11W Series |
| Compatibility | VAIO SVE151B11W Series |
| Laptop Screen | |
| Part Type | Paper LED Screen |
| Resolution | HD 1366 x 768 |
| Size | 15.6Inch |
| Surface Type | Matte |
| Video Connector | 40 Pin Video Connector |
| Warranty Summary | |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Not Covered in Warranty | Product is misused, tampered, physical damage or burnt, water damage, use of chemicals & soldered or altered in any way. |
| Warranty Service Type | Replacement |
Additional information
| Product Condition | New |
|---|---|
| Product Warranty | 30 Days |
| Part Number | VAIO SVE151B11W Series |
| Model | VAIO SVE151B11W Series |
| Compatibility | VAIO SVE151B11W Series |
| Part Type | Paper LED Screen |
| Resolution | HD 1366 x 768 |
| Size | 15.6Inch |
| Surface Type | Matte |
| Video Connector | 40 Pin Video Connector |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Not Covered in Warranty | Product is misused, tampered, physical damage or burnt, water damage, use of chemicals & soldered or altered in any way. |
| Warranty Service Type | Replacement |








Reviews
There are no reviews yet