No products in the cart.
Sony Vaio SVE151A11W Bottom Base
₹1,520.55₹1,635.00
- Stock: 8
- Model: Vaio SVE151A11W
- SKU: 120IN5HZ4P3
- MPN: Vaio SVE151A11W
- XSIN: 120IN5HZ4P3
- Condition: New
Sony
| General | |
| Condition | New |
| Warranty | 30 Days |
| Part Number | NA |
| Model | Vaio SVE151A11W |
| Compatibility | Sony Vaio SVE151A11W Laptop |
| Warranty Summary | |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Not Covered in Warranty | Product is misused, tampered, physical damage or burnt, water damage, use of chemicals & soldered or altered in any way. |
| Warranty Service Type | Replacement |
Additional information
| Product Condition | New |
|---|---|
| Product Warranty | 30 Days |
| Part Number | NA |
| Model | Vaio SVE151A11W |
| Compatibility | Sony Vaio SVE151A11W Laptop |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Not Covered in Warranty | Product is misused, tampered, physical damage or burnt, water damage, use of chemicals & soldered or altered in any way. |
| Warranty Service Type | Replacement |








Reviews
There are no reviews yet