No products in the cart.
Samsung NP300E5A Laptop internal Speaker
₹1,017.42₹1,094.00
- Stock: 22
- Model: NP300E5A
- SKU: 133IND98B0V
- MPN: NP300E5A
- XSIN: 133IND98B0V
- Condition: New
Samsung
| General | |
| Condition | New |
| Warranty | 30 Days |
| Part Number | |
| Model | NP300E5A |
| Compatibility | Samsung NP300E5A |
| Warranty Summary | |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Not Covered in Warranty | Product is misused, tampered, physical damage or burnt, water damage, use of chemicals & soldered or altered in any way. |
| Warranty Service Type | Replacement |
Additional information
| Product Condition | New |
|---|---|
| Product Warranty | 30 Days |
| Model | NP300E5A |
| Compatibility | Samsung NP300E5A |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Not Covered in Warranty | Product is misused, tampered, physical damage or burnt, water damage, use of chemicals & soldered or altered in any way. |
| Warranty Service Type | Replacement |








Reviews
There are no reviews yet