Samsung LTM200KT12 20 inch LCD Display HP ProOne 400 G3 Non Touch AiO
In stock
  • Stock: 12
  • Model: LTM200KT12
  • SKU: 150INGG40HG
  • XSIN: 150INGG40HG
  • Condition: New
Samsung
Estimated Delivery on 17, May 2026 If order received today till 2.00 pm
SKU: EE68B289 Category:
General
ConditionNew
Warranty30 Days
Part NumberLTM200KT12
ModelLTM200KT12
CompatibilityHP ProOne 400 G3 Non Touch AiO
Laptop Screen
Part TypeAll-in-One LCD Screen
Resolution1600(RGB)×900, HD+ 91PPI
Size20.0″
Surface TypeGlossy
Video ConnectorLVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
Warranty Summary
Covered in WarrantyDefective Product Only
Warranty Service TypeReplacement
Additional information
Product Condition
New
Product Warranty
30 Days
Part Number
LTM200KT12
Model
LTM200KT12
Compatibility
HP ProOne 400 G3 Non Touch AiO
Part Type
All-in-One LCD Screen
Resolution
1600(RGB)×900, HD+ 91PPI
Size
20.0"
Surface Type
Glossy
Video Connector
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pins Connector
Covered in Warranty
Defective Product Only
Not Covered in Warranty
Warranty Service Type
Replacement
Reviews
There are no reviews yet
Be the first to review “Samsung LTM200KT12 20 inch LCD Display HP ProOne 400 G3 Non Touch AiO”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Main Menu