Replacement 130W DELL Laptop AC Adapter/Charger 19.5V 6.67A for XPS 15 9530 Precision, M3800 Mobile Workstation, DA130PM130, HA130PM130
In stock
  • Condition: New & Replacement/Compatible
  • Model/Part Number:  HA130PM130
  • AC Input:100V – 240V~1.5A
  • Operating Frequency ‎:‎50-60Hz
  • DC Output: 19.5V–6.67A
  • Power Output : 130W
  • DC Connector Type :Round shape ( Inside pin )
  • DC Connector Size : 4.5*3.0mm