Original Delta 20V 9A 180W ADP-180TB H 180W A15-180P1A for MSI GF65 THIN 10UE GF75 GF65 THIN 10UE 3060 Laptop Charger
In stock
Product Specifications :
  • Brand : MSI
  • Voltage: 20V
  • Current: 9A
  • Power: 180W
  • Adapter Plug Size : 4.5 x 3.0mm