Original Asus 19.5V 9.23A 180W Laptop Charger For G75VX GL502VT G75VW G751JY ROG FX502VM ADP-180MB F 4.5mm*3.0mm
In stock
Product Specifications :
  • Input Voltage: 100V-240V 50/60hz
  • Output Voltage: 19.5V
  • Output Current: 9.23A (180W)
  • Connector: 4.5mm*3.0mm