Original 20V 10A 200W AC Adapter Charger For ASUS ROG Zephyrus G15 TUF A15 ADP-200JB D (6.0mm*3.7mm)
In stock
Product Specifications :
  • Input Voltage: 100V-240V 50/60hz
  • Output Voltage: 20V
  • Output Current: 10A (200W)
  • Connector: 6.0mm*3.7mm