Laptop Paper LED HD 13.3 Inch 30 Pin Screen Display LP133WF2
In stock
  • Stock: 10
  • Model: LP133WF2
  • SKU: 150INWHHXQW
  • MPN: LP133WF2
  • XSIN: 150INWHHXQW
  • Condition: New
Generic
Estimated Delivery on 17, May 2026 If order received today till 2.00 pm
SKU: 5654D176 Category:
General
ConditionNew
Warranty30 Days
Part NumberLP133WF2
ModelLP133WF2
CompatibilityLaptop 13.3 Inch
Laptop Screen
Part TypeLED Screen
ResolutionHD (1366×768)
Size13.3″ WideScreen
Surface TypeGlossy
Video Connector30 pin video connector
Warranty Summary
Covered in WarrantyDefective Product Only
Warranty Service TypeReplacement
Additional information
Product Condition
New
Product Warranty
30 Days
Part Number
LP133WF2
Model
LP133WF2
Compatibility
Laptop 13.3 Inch
Part Type
LED Screen
Resolution
HD (1366×768)
Size
13.3" WideScreen
Surface Type
Glossy
Video Connector
30 pin video connector
Covered in Warranty
Defective Product Only
Not Covered in Warranty
Warranty Service Type
Replacement
Reviews
There are no reviews yet
Be the first to review “Laptop Paper LED HD 13.3 Inch 30 Pin Screen Display LP133WF2”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Main Menu