HP EliteBook Folio 9480m Screen 14.0 inch 40 Pin N140FGE-LA2
In stock
  • Stock: 10
  • Model: Folio 9480m Screen
  • SKU: 150IN7L211B
  • MPN: Folio 9480m Screen
  • XSIN: 150IN7L211B
  • Condition: New
HP
Estimated Delivery on 17, May 2026 If order received today till 2.00 pm
SKU: A4360BBC Category:
General
ConditionNew
Warranty30 Days
Part NumberN140FGE-LA2
Model9480m
CompatibilityHP EliteBook Folio 9480m Laptop
Laptop Screen
Part TypeNormal LED
ResolutionHD
Size14.0″ WideScreen
Surface TypeGlossy
Video Connector40 pin video connector
Warranty Summary
Covered in WarrantyDefective Product Only
Warranty Service TypeReplacement
Additional information
Product Condition
New
Product Warranty
30 Days
Part Number
N140FGE-LA2
Model
9480m
Compatibility
HP EliteBook Folio 9480m Laptop
Part Type
Normal LED
Resolution
HD
Size
14.0" WideScreen
Surface Type
Glossy
Video Connector
40 pin video connector
Covered in Warranty
Defective Product Only
Not Covered in Warranty
Warranty Service Type
Replacement
Reviews
There are no reviews yet
Be the first to review “HP EliteBook Folio 9480m Screen 14.0 inch 40 Pin N140FGE-LA2”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Main Menu