No products in the cart.
HP Elitebook Folio 9470 9470m 9480 9480m CPU Cooling Fan
₹500.34₹538.00
- Stock: 9
- Model: Folio 9480m
- SKU: 125IN4P3KZA
- MPN: Folio 9480m
- XSIN: 125IN4P3KZA
- Condition: New
HP
| General | |
| Condition | New |
| Warranty | 30 Days |
| Part Number | Na |
| Model | Folio 9480m |
| Compatibility | Folio 9480m Laptop |
| Warranty Summary | |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Not Covered in Warranty | Product is misused, tampered, physical damage or burnt, water damage, use of chemicals & soldered or altered in any way. |
| Warranty Service Type | Replacement |
Additional information
| Product Condition | New |
|---|---|
| Product Warranty | 30 Days |
| Part Number | Na |
| Model | Folio 9480m |
| Compatibility | Folio 9480m Laptop |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Not Covered in Warranty | Product is misused, tampered, physical damage or burnt, water damage, use of chemicals & soldered or altered in any way. |
| Warranty Service Type | Replacement |








Reviews
There are no reviews yet