No products in the cart.
Hitachi 40 GB Ide PATA 5400RPM Hard disks (2.5inch)
₹12,980.00
- Stock: 15
- Model: HTS541040G9AT00
- SKU: 320INPIX9E9
- XSIN: 320INPIX9E9
- Condition: New
HGST
| General | |
| Warranty | NOT Available |
| Part Number | 0A25382 |
| Hard Disk | |
| Hard Disk Interface | IDE PATA |
| Hard Disk Form Factor | 2.5″ |
| Hard Disk RPM | 5400 |
| Hard Disk Speed | PIO mode |
| Hard Disk Capacity | 40GB |
Additional information
| Product Warranty | NOT Available |
|---|---|
| Part Number | 0A25382 |
| Hard Disk Interface | IDE PATA |
| Hard Disk Form Factor | 2.5" |
| Hard Disk RPM | 5400 |
| Hard Disk Speed | PIO mode |
| Hard Disk Capacity | 40GB |








Reviews
There are no reviews yet