A230A006L Laptop AC Adapter 19.5V 11.8A 230W A12-230P1A 230W GL702VS-1A Charger (7.4mm*5.0mm)
In stock
  • Input Voltage: 100V-240V 50/60hz
  • Output Voltage: 19.5V
  • Output Current: 11.8A (230W)
  • Connector: 7.4mm*5.0mm