180W 19.5V 9.23A Original Asus Charger Adapter Asus ROG FX705GD ADP-180MB F A17-180P1A GA502DU GX531GX G715GV 6.0mm*3.7mm
In stock
  • Input Voltage: 100V-240V 50/60hz
  • Output Voltage: 19.5V
  • Output Current: 9.23A (180W)
  • Connector: 6.0mm*3.7mm