No products in the cart.
Sony vaio SVF142C29W LCD Top Cover Bezel Hinges with Touch Glass
₹4,926.21₹5,297.00
- Stock: 12
- Model: SVF142C29W Touch
- SKU: 120INAEY270
- MPN: SVF142C29W Touch
- XSIN: 120INAEY270
- Condition: New
Sony
| General | |
| Condition | New |
| Warranty | 30 Days |
| Part Number | NA |
| Model | SVF142C29W Touch |
| Compatibility | SVF142C29W Laptop |
| Warranty Summary | |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Not Covered in Warranty | Product is misused, tampered, physical damage or burnt, water damage, use of chemicals & soldered or altered in any way. |
| Warranty Service Type | Replacement |
Additional information
| Product Condition | New |
|---|---|
| Product Warranty | 30 Days |
| Part Number | NA |
| Model | SVF142C29W Touch |
| Compatibility | SVF142C29W Laptop |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Not Covered in Warranty | Product is misused, tampered, physical damage or burnt, water damage, use of chemicals & soldered or altered in any way. |
| Warranty Service Type | Replacement |








Reviews
There are no reviews yet